Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Uśnik-Kolonia – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

530 000 zł29 500 m² 17,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w obrębie ewidencyjnym 0036 Uśnik - Kolonia, gmina Śniadowo, powiat łomżyński, województwo podlaskie oznaczona numerem geodezyjnym 231 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Szczepankowo

Szczepankowo(Uśnik-Kolonia + 7 km)

77 292 zł1 017 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży klimatycznie położonych działek w miejscowości Szczepankowo, gmina Śniadowo, powiat łomżyński, województwo podlaskie. Nieruchomości w okolicy lasu, terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grzymały Szczepankowskie

Grzymały Szczepankowskie(Uśnik-Kolonia + 10 km)

75 905 zł799 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 799 804 m Grzymały Szczepankowskie, 8,5 km od Łomży. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Grzymały Szczepankowskie, gmina Łomża, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Nowogród(Uśnik-Kolonia + 16 km)

179 000 zł1 075 m² 166,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1075 m2 każda w Nowogrodzie przy ulicy Dębowej. Cisza, spokój, świetny dojazd do miasta, sąsiedztwo lasów. Działki z przeznaczeniem w mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 238 m² 399,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1238 m , położona w centrum Łomży przy ul. Kierzkowej. To doskonała propozycja dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szumowo

Szumowo(Uśnik-Kolonia + 24 km)

130 000 zł13 414 m² 9,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona ok5 km od Szumowa. Wymiary ok 21mx604m31mx630m Działka posiada warunki zabudowy jednorodzinnej i usługowej. klasoużytki - Ls-V Dojazd drogą gminna utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Drozdowo

Drozdowo(Uśnik-Kolonia + 22 km)

880 000 zł19 337 m² 45,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 19 337 m (1,93 ha) położona w miejscowości Drozdowo, gmina Piątnica (powiat łomżyński). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Stare Modzele

Stare Modzele(Uśnik-Kolonia + 16 km)

65 500 zł822 m² 79,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

.:zostały ostatnie wolne działki:. Szukasz działki w atrakcyjnej cenie pod swój wymarzony dom? Zależy Ci na dogodnym połączeniu z miastem? A może chcesz zainwestować w najlepszą.